Online satış için genel Şartlar ve Koşullar.

1. Ön hükümler

1.1 Satıcının kimliği

www.univerwall.com (bundan böyle “Site” olarak anılacaktır) 2.000 € sermayeli bir limited şirket olan The Cavalli wall Company’ye ait olup, merkezi Esentepe ilçesi, Ressamlar Sokağı, No. 22 İstanbul, Türkiye, Türkiye Ticaret ve Şirketler Siciline 843 932 468 numara ile kayıtlı ve Topluluk İçi KDV numarası 28843932468 (bundan böyle ‘univerwall’ olarak anılacaktır).

1.2 Alıcının kimliği

Buradaki amaçlar doğrultusunda, “Alıcı” terimi, Sitede satılan ürün ve hizmetleri (bundan böyle “Ürünler” olarak anılacaktır) satın alan herhangi bir gerçek veya tüzel kişiyi ifade eder.

1.3. Satış Koşulları

Bu Genel Satış Koşullarının amacı, Sitedeki Ürün ve Hizmetlerin çevrimiçi satışına ilişkin hüküm ve koşulları tanımlamaktır. Alıcı tarafından basılabilir ve saklanabilir. Alıcı, ilgili kutuyu işaretleyerek, bu şartlara açıkça ve vicdanen başvurduğunu ve kabul ettiğini kabul eder. univerwall, Genel Satış Koşullarını herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar, satış için geçerli olanların, Alıcının siparişini verirken kabul ettiği koşullar olduğu belirtilir.

1,4 Ürün Bilgileri

1.4.1 Alıcı, siparişinden önce, sipariş etmek istediği Ürünlerin temel özelliklerini ve fiyatını Sitede not alabilir. univerwall her zaman yeni Ürünler ekleme, ürünleri silme veya sunumlarını veya fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ürünlere ilişkin bilgiler ve sipariş için geçerli fiyatlar, Alıcı’nın siparişini onayladığı anda Sitede görünen fiyatlardır. Sitede sipariş edilen bir Ürün artık mevcut değilse, Müşteri Hizmetleri alternatif bir çözüm bulmak veya siparişin geri ödemesine devam etmek için sizi e-posta ile bilgilendirecektir.

1.5. Customer service

For any information, questions or advice relating to the order or the Products, univerwall Customer Service can be reached:

– by telephone on +90 (212) 211 61 00;
– via the “Contact form” section of the Site;
– by e-mail at: hi@univerwall.com;
– by mail by writing to the following address: univerwall, Customer Service, Esentepe, Ressamlar Allay, No22/1 Istanbul – Turkey.

2. Sipariş

2.1. Siparişin farklı aşamaları aşağıdaki gibidir:

2.1.1 Sitede Sipariş

Alıcı, sipariş etmek istediği motifi veya görseli site üzerinden seçer (veya site üzerinden veya doğrudan müşteri hizmetlerine iletir) ve bununla ilgili bilgileri (son baskının boyutları (duvar dekoru veya masa), veya rulo (duvar kağıdı) numarası, baskı malzemesi seçimi ve gerekirse herhangi bir ek istekte bulunur ve taslak siparişinin ayrıntılarını kontrol edebileceği ve istediği zaman değiştirebileceği “Sepetiniz” bölümüne ekler. . Alıcı daha sonra ayrıntılarını, fatura adresini, yerini ve teslimat yöntemini ve seçilen ödeme yöntemini (kabul edilenler arasında) doğrulamalıdır. Alıcı, “Ödemenizi onaylayın” simgesine tıklayarak siparişini onayladığı andan itibaren , Alıcı, siparişinin içeriğini ve koşullarını, sipariş ettiği Ürünlerin fiyatlarını, özelliklerini, miktarlarını ve teslimat sürelerini kesin olarak kabul etmiş sayılır ve sipariş kesin olarak kabul edilir.

2.1.2 Telefon siparişi

Alıcı, Ürünleri +90 (212) 211 61 00 numaralı telefonu arayarak da sipariş verebilir.

2.2 Siparişin onaylanması

univerwall, Alıcıya siparişin hüküm ve koşullarını özetleyen bir e-posta gönderir. Sipariş beklentilerinizin karşılandığından emin olmak için bu sipariş onayını kontrol etmeniz önerilir. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen hemen univerwall müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için gerekli bilgilere sahip olduğunuzdan emin olmak için sipariş onayını erişilebilir tutun.

2.3 Ürünlerin Bulunamaması

Siparişin verilmesinden sonra bir veya daha fazla Ürünün mevcut olmaması durumunda, Alıcı en geç teslimat anında siparişi üzerindeki etkisi hakkında bilgilendirilecektir. Sadece teslim edilen Ürünler ücretlendirilecektir.

2.4. siparişin iptali

univerwall, Tüketici Yasası’nın L 121-11 Maddesi ve özellikle aşağıdakiler uyarınca tüm siparişleri meşru nedenlerle iptal etme hakkını saklı tutar:
– anormal siparişler, anormal şekilde tekrarlanan siparişler;
– Alıcı tarafından sağlanan bilgilerin eksik veya yanlış olduğu durumlarda;
– Alıcı tarafından ödenmesi gereken ödemelerin temerrüdü veya kısmi ödemesi durumunda.
Alınan mal(lar)la ilgili bir kalite sorunu olması durumunda, Alıcının müşteri hizmetleri ile iletişime geçmesi gerekecektir; bu müşteri daha sonra tutarsızlığı yakından inceleyecek ve eğer gerçekten sipariş edilen malın gerçekleşmesiyle ilgili bir hata ise değişime doğru ilerleyecektir. . Üretim veya baskı ile ilgili bariz kusurları olan tüm ürünler değiştirilecektir.
Özel ürünlerde (ısmarlama duvar kağıtları, ısmarlama duvar askıları, özelleştirilmiş tablolar ve/veya özelleştirilmiş posterler, özel tasarımlar) geri ödeme yapmıyoruz.

3. Fiyatlar

Ürünlerin satış fiyatları, miktarı Alıcı tarafından seçilen seçeneğe bağlı olan, sipariş gününde geçerli olan tüm vergiler dahil ve nakliye masrafları hariç, avro cinsinden belirtilir. univerwall.com istediği zaman fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar, ancak siparişin verildiği gün sitede görünen fiyatın Alıcı için geçerli olan tek fiyat olacağı anlaşılır. Ülkenizde geçerli olan ve Alıcının sorumluluğunda olan ithalat vergileri ve/veya gümrük vergileri fiyata dahil değildir.

4. Ödeme koşulları

4.1 Siparişlerin ödemesi CB, Visa, Mastercard veya American Express kart ağlarından birine ait kredi kartı ile yapılabilir. Ödeme, çevrimiçi sipariş onayı sırasında gerçekleşecektir. Para ve Mali Kanun’un L.132-2 maddesi uyarınca banka kartı ile verilen ödeme taahhüdünün geri alınamaz olduğu hatırlatılır. Alıcı, kredi kartıyla ilgili bilgileri ileterek, kredi kartının borçlandırılmasına yetki vermiş olur. Alıcı, kredi kartı numarasını, son kullanma tarihini ve kriptogram numarasını (kredi kartının arka yüzündeki 3 haneli numara veya American Express kartları olması durumunda kartın ön yüzündeki 4 haneli numara) göndermelidir.

4.2 Tüm işlem şifreli modda gerçekleştirilir ve Alıcının bankacılık verileri Web Sitesinden geçmez, bunun yerine ödemeleri güvence altına alan ve kredi kartı sahtekarlığını önleyen STRIPE ödeme platformu üzerinden geçer. univerwall, e-posta veya standart posta yoluyla, siparişin askıya alınmasına neden olacak şekilde, kimlik kartının bir kopyası gibi bir makbuz talep ederek Alıcı tarafından girilen bilgilerin güvenilirliğini doğrulama hakkını saklı tutar. Bu kuponların iletilmemesi veya uygun olmaması durumunda, univerwall, Alıcı tarafından talep edilebilecek herhangi bir tazminat ödemeksizin Siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. Alıcı, Site’deki alışveriş yolculuğunu kolaylaştırmak için “Tek tıkla ödeme” seçeneği ile banka bilgilerini şifreli modda güvenli bir şekilde kaydedebilecektir. Alıcının artık “Tek tıkla ödeme” seçeneğinden yararlanmak istememesi durumunda, istediği zaman bankacılık verilerini silebilir veya yeni veri koordinatları oluşturabilir ve/veya ekleyebilir.

4.3 Alıcı, PayPal’da bir hesabı olması koşuluyla siparişlerinin ödemesini PayPal üzerinden yapabilir. Bunların geçerli PayPal Kullanım Koşulları olduğu belirtilmiştir.

5. Gönderiler

5.1 Teslimat yöntemleri

Ürünler, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri dışındaki herhangi bir ülkeye teslim edilebilir. Alıcı, sipariş verirken önerilen teslimat yöntemleri arasından ihtiyaçlarına en uygun olanı seçebilir. Ürünler, içerdiği malların maksimum düzeyde korunması için çok yüksek kalitede sert bir ambalaj içinde sevk edilir. Univerwall web sitesinden satın alınan ürünler, aracısız olarak üretim merkezinden doğrudan size veya firmanıza teslim edilir.

5.2 Teslimat süreleri

Ürünlerin teslim süresi, sipariş verirken Alıcı tarafından seçilen seçeneğe bağlıdır. Siparişleri ve hizmetleri hızlı bir şekilde teslim etmeye çalışıyoruz. Her durumda, ister stokta kalmamış olsun ister mücbir sebep olsun, Ürünler, siparişin onaylanmasından sonra en geç beş (5) iş günü içinde Alıcıya gönderilecektir. Her durumda, olası bir gecikme, Alıcı’ya tazminat talep etme hakkı vermez. Alıcı, ürünleri içeren pakete sahip olmadığı için Ürünlerin univerwall’a iade edilmesi durumunda, Alıcı, masrafları kendisine ait olmak üzere yeni bir teslimat düzenlemek için univerwall Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Ürünlerin iadesi yapılmayacaktır.

5.3 Alındıktan sonra sipariş doğrulama

Alıcı, paketin tesliminde rezervasyonlarını doğrudan taşıyıcıya verebilmek için paketin durumunu derhal kontrol etmelidir. Paketin durumuyla ilgili olarak univerwall Müşteri Hizmetlerine başka bir talepte bulunulamaz. Alıcı, daha sonra teslimatın siparişiyle uygunluğunu kontrol etmeli ve herhangi bir uyumsuzluk veya uygunsuzluğu mümkün olan en kısa sürede univerwall Müşteri Hizmetleri’ne bildirmelidir.

6. Ürünlerin Kalitesi

Ürün(ler) kurulumdan önce kontrol edilmelidir. Tüm kusur(lar) univerwall Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir; Ürün kullanıldıktan veya kurulduktan sonra talepte bulunulamaz veya dosyalanamaz. Kurulum maliyetleri karşılanmaz, bu nedenle lütfen Ürününüzü herhangi bir alana takmadan veya yerleştirmeden önce durumunu dikkatlice kontrol edin.

Baskılar arasında hafif renk farklılıkları olabilir; ancak farklılıkların açıkça görülebildiği kabul edilirse yenilerini sunabiliriz.

Ekrandaki önizleme ile fiziksel ürün arasında renk farklılıkları görünebilir. Monitör ayarları arasındaki farklılıklardan sorumlu tutulamayız. Renklerin eşleşmesinin önemli olduğu durumlarda, son baskı başlamadan önce, renklerin uygun olduğundan emin olmak için size önceden ödenmiş bir siparişte basılmış bir numune gönderebiliriz. Basılı numune baskı öncesinde talep edilip onaylanmadıkça renk farklılıklarına ilişkin taleplerde bulunulabilir ve yapılmayacaktır.

7. Cayma ve iade hakkı

Alınan Ürün ile ilgili bir kalite sorunu olması durumunda, tutarsızlığı inceleyecek ve gerçekten sipariş edilen Ürün’ün üretimi veya basımı ile ilgili bir kusur ise değişime devam edecek olan univerwall Müşteri Hizmetleri Departmanı ile iletişime geçmelisiniz. Üretim veya baskı ile ilgili bariz kusurları olan tüm Ürünler değiştirilecektir.

univerwall, kişiselleştirilmiş ürünlerde (duvar kağıtları, duvar süslemeleri, özel posterler ve tablolar, özel tasarımlar) geri ödeme sunmaz. univerwall, fazla mesai, malzeme veya başka bir şekilde, hasarlı veya kusurlu bir ürün nedeniyle doğabilecek hiçbir ek maliyeti tazmin etmez. Ürünü kurmadan veya kullanmadan önce kontrol etmek müşterinin sorumluluğundadır. univerwall, kurulum veya kullanım sırasında oluşabilecek herhangi bir hasarı tazmin etmez.

8. Sorumluluğun sınırlandırılması

8.1 Sitede sunulan bilgilerde değişikliğe neden olan üçüncü bir şahıs tarafından hileli bir şekilde izinsiz giriş yapılmasından kaynaklanan zararlardan, Alıcının kusuru olması halinde veya mücbir sebep hallerinde univerwall sorumlu tutulamaz. Kanun ve Mahkemeler tarafından tanımlanan,

8.2 Hizmetlerin yerine getirilmemesi veya uygunsuz bir şekilde yerine getirilmesi sonucunda Alıcının maruz kaldığı herhangi bir zarar için univerwall’ın yükümlülüğünün yine de devam etmesi durumunda, bu, Alıcı tarafından univerwall’a ödenen sipariş miktarı ile sınırlı olacaktır. .

9. Genel

9.1 univerwall’un Alıcıdan Genel Satış Koşullarının bir hükmünü talep etmemesi, bu hükmün kullanılmasından veya bu hükmün uygulanmasından feragat edildiği şeklinde yorumlanamaz ve yorumlanmayacaktır.

9.2 Genel Satış Hüküm ve Koşullarının herhangi bir hükmünün tamamen veya kısmen geçersiz ilan edilmesi durumunda, diğer hükümler ve bu Hüküm ve Koşullardan kaynaklanan diğer hak ve yükümlülükler değişmeden kalır ve bütünüyle geçerli olmaya devam eder.

9.3 Genel olarak, e-postaların taraflar arasında geçerli olduğu ve ayrıca Site’de kullanılan otomatik kayıt sistemlerinin, özellikle komutun içeriği ve tarihi konusunda univerwall ile Alıcı arasında açıkça mutabık kalınmıştır.

 10. Kişisel veri

Toplanan bilgiler, siparişlerin yönetimi ve takibi (siparişin alınması, faturalandırılması, nakliyesi, iddiası, satış sonrası hizmet dahil), bildirimlerin yönetimi için gerekli olan bilgisayar işleme konusudur. Ürünler, hizmetler, satın alınan içerik ve tüketici hesaplarının yönetimi hakkında tüketiciler (ticari animasyon, araştırma, istatistikler dahil). Bu verilerin alıcısı univerwall ve Siparişin yürütülmesi için hizmet sağlayıcılarıdır. Veriler, tüketici hesaplarını yönetmek amacıyla univerwall tarafından seçilen ortaklara iletilebilir. Bu veriler, univerwall’un yasal yükümlülüklerine uymak için bir süre saklanacaktır. Kişisel verilerin korunmasına ilişkin düzenlemelere uygun olarak (27 Nisan 2016 tarihli (AB) 2016/679 sayılı Tüzük dahil), Alıcı, göndererek erişim, düzeltme, silme, veri taşınabilirliği, sınırlama veya işlemeye itiraz etme hakkına sahiptir. “İletişim” bölümünden bir e-posta veya kimlik fotokopisi ile birlikte aşağıdaki adrese mektup ile: univerwall, Müşteri Hizmetleri, Esentepe semti, Ressamlar Sokağı, No.22 İstanbul, Türkiye. Alıcı ayrıca yetkili bir denetim makamına şikayette bulunma hakkına da sahiptir. univerwall’un Gizlilik Politikası ve tanımlama bilgileri hakkında daha fazla bilgi, univerwall.com adresinde çevrimiçi olarak mevcuttur.

 11.Çerezlerle ilgili bilgiler

Bu site, sunucunun sepetleri, istemcileri vb. karıştırmaması için kullanıcıları takip etmek için bir çerez oturumu kullanır. Çerez herhangi bir kullanıcı bilgisi saklamaz.

12. Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları

Sitenin tamamen veya kısmen herhangi bir biçimde dağıtılması, değiştirilmesi, iletilmesi veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır.

 13. Geçerli yasa / yargı yetkisi

13.1 Bu genel satış koşulları, Fransız yasalarına tabidir.

13.2 Alıcı, (i) önce univerwall Müşteri Hizmetleri talebini yazılı olarak bildirmiş ve ardından herhangi bir çözüm bulunamamışsa ve (ii) kendi talebine bağlı kalarak, univerwall ile arasında olabilecek herhangi bir anlaşmazlığı çözmek için tüketici arabuluculuğunu kullanabilir. yönlendirme açıkça temelsiz veya taciz edici değildir. Avrupa Komisyonu, arabuluculuğu kullanmak isteyen tüketicilere ve profesyonellere, şu adresten erişilebilen tek noktadan erişilebilen bir mağaza sağlar: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main .home. show & lng = tr Mevcut bağlamda ortaya çıkan herhangi bir anlaşmazlık, garantiye başvurma veya sanıkların çoğul olması durumunda bile, Avrupa mahkemelerinin münhasır yargı yetkisi olacaktır.