Duvarlarınız Konuşsun.

Her duvarda anlatılacak bir hikaye olduğuna ve duvarları seslendirmenin o mekanlarda bulunanlara iyi geleceğine yürekten inanıyoruz.

İçinde bulunduğumuz mekanlarda konuşuyoruz, düşünüyoruz, hayaller kuruyoruz,
yaşıyoruz! Hadi duvarlarımızda kurduğumuz atmosferle yaşamımızı zenginleştirmeye katkıda bulunalım.

Univerwall duvarlarınız için gelişmiş tasarım ve hikaye anlatımı tecrübesi ile her türlü duvar kaplama deneyimlerinizde yanınızdadır. Son teknolojiyi kullanan baskı sistemleri ile on yılı aşkın bir tecrübe ile müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Duvarlarınızın konuşmasına izin vermenin zamanı geldi.

VİZYONUMUZ

Ne Yapıyoruz

ÜRETİMİMİZ

Nasıl Yapıyoruz

HERKES İÇİN DUVAR KAĞIDI

Kimin İçin Yapıyoruz

Hayal gücünüz bizim sınırımız…

✓ Gösteriyi durduran yaratıcılık

Geniş duvar fotoğrafçılığı ve desen koleksiyonumuz arasından duvarlarınız için doğru sesi bulun. Her zaman yaratıcı repertuarımızı zenginleştirmek ve geliştirmek için çabalarken, farklı tasarımcılardan ve sanatçılardan oluşan sıkı sıkıya bağlı ağımız olmadan, hakkında konuşmaktan gurur duyacağınız güncel ve gelecek trendleri geliştirmek için sürekli işbirliği yapıyoruz. Mümkün olan en iyi sonucu elde etmenizi sağlamak için yaratıcı ekibimizin incelemekten ve revize etmekten memnuniyet duyacağı kendi duvar kağıdınızı veya kolajınızı da oluşturabilirsiniz.

✓ Eşsiz profesyonel ve müşteri hizmetleri

Duvarlarınıza ses vermenin yanı sıra sizlerin de sesini duyurmak için çalışıyoruz. En muhteşem tasarım hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyaçlarınızı ve endişelerinizi sabırla anlamaktan gurur duyuyoruz. Projeniz ister küçük ister büyük ölçekli olsun, motivasyonumuz ve mantramız her zaman en yüksek standartta tutulur.

 ✓ Ünlü sanatçı topluluğu

Yılın her günü, yağmurda veya güneşte, duvar kağıtları oluşturmak için prestijli bir sanatçı, tasarımcı ve mimar ağıyla çalışma ayrıcalığına sahibiz! Her hafta sohbeti takip etmek için bültenimize abone olun.

✓  Memnuniyet garantisi

Çevrimiçi çalışmak, sınırların bizi korkutmadığı anlamına gelir. Size piyasadaki en iyi ürünleri ve fiyatları sunmak için kıtayı dolaştık. Uluslararası ticari üretim stratejimiz, bunu size ulaştırmak için ne kadar uzağa gitmemiz gerektiğine bakmaksızın, sizi sürekli olarak en iyinin iyisini bulmamıza olanak tanır.

Bize Ulaşın

Contact